ZELSEED spol. s r.o.
930 36 HORNÁ POTÔŇ
 
Aktuálny cenník pre sezónu 2020/2021:
      KOMPLETNÝ CENNÍK OSÍV (ZELENINA, KVETY, BYLINKY)   -   cenník na stiahnutie

      ZELENINOVÉ OSIVÁ - POČET SEMIEN V 1 G   -   tabuľka na stiahnutie

Cenník si môžete uložiť vo svojom počítači a kedykoľvek vyplniť stĺpec "Obj.".
Po odoslaní na adresu príslušnej obchodnej filiálky (pozri KONTAKT) bude tento súbor akceptovaný ako záväzná objednávka. Nezabudnite doplniť Vaše poštové a fakturačné údaje!
.

Za všetky objednávky vopred ďakujeme.
 
Obchodné podmienky
 
1) OBJEDNÁVKA
Vážený zákazník,
ak ste sa rozhodli využiť možnosť nákupu v našej firme, môžete tak spraviť aj prostredníctvom internetu. Stačí, keď si cenník uložíte na disk vo svojom počítači, potom v ňom vyznačíte počet jednotlivých objednávaných balení v stĺpci "Obj" a v spodnej časti vypíšte svoje osobné údaje: Meno, firma, adresa, IČO, IČ pre DPH , tel. číslo aj e-mail. Je to veľmi dôležité pre ďalší priebeh komunikácie a predídete tak možným nedorozumeniam.
Ďalej vyplňte spôsob odberu: osobne alebo poštou - viac v "Dodacích podmienkach"
a označte obchodnú filiálku (dôležité pre prípravu tovaru, odber resp. zasielanie na dobierku)

Zašlite takto vyplnený cenník na adresu príslušnej obchodnej filiálky. (Ceník môžete aj vytlačiť a poslať poštou).“. Riadne vyplnený a zaslaný ceník považujeme za záväznú objednávku. Ak by sme Vám nevedeli dodať všetok tovar, ktorý ste si objednali, pokúsime sa s Vami skontaktovať prostredníctvom e-mailu prípadne telefonicky, aby sme upresnili podrobnosti. (Bez riadneho vyplnenia údajov sa komplikuje spôsob a nevyhnutne predlžuje čas vybavenia Vašej objednávky.)
 
2) DODACIE PODMIENKY
Ak sa rozhodnete pre osobný odber, tovar Vám pripravíme k odberu na Vami označenej obchodnej filiálke. Pri osobnom odbere dostanete doklad z registračnej pokladne (platba v hotovosti).
Ak uvediete  spôsob odberu poštou, tovar Vám zašleme na dobierku podľa všeobecne platných podmienok Slovenskej pošty. K hodnote tovaru účtujeme balné 1,65 EUR vrátane DPH za každý balík. V balíku nájdete priložený dodací list aj s vyčíslenou hodnotou tovaru bez DPH aj s DPH. Keď nám Slovenská pošta doručí Vami uhradenú sumu dobierky, obratom Vám zašleme doporučene faktúru = daňový doklad.
 
3) OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV
Aby sme Vám mohli ponúknuť hodnotné služby v čo najkratšom čase, potrebujeme poznať niektoré Vaše osobné dáta. Tieto údaje chránime pred zneužitím a zaručujeme Vám, že nikdy neposkytneme tretiemu subjektu Vaše kontaktné údaje a informácie o Vašich nákupoch.
Náš internetový obchod si vyhradzuje právo ustúpiť od záruky bezpečnosti v prípade napadnutia serveru neznámym páchateľom (heckerom). Iba v takomto prípade neplatia vyššie uvedené pravidlá o manipulácii s Vašimi dátami.

Tešíme sa na Vaše objednávky !

 
Pracovníci firmy Zelseed spol. s r.o.
 

 
Úvod 
 
PONUKA
Zelenina
Liečivé rastliny
Kvety
 
 
Cenníky
Katalóg


 
 
Kalendárium 
 
Galéria 
 
Výberové
konania 
 
Kontakty